ساخت موشن و تیزر تبلیغاتی

برپو سامانه تبلیغات وطراحی آنلاین – موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی

یکی از بزرگ ترین بخش های زندگی روزمره ما و همه صاحبان صنعت ساخت موشن گرافیک و تیزر های تبلیغاتی است.اگر بخواهیم تعریف کوتاهی از موشن گرافیک داشته باشیم میتوانیم بگوییم که زیر مجموعه ای از طراحی گرافیک است و برای تولید تبلیغات گوناگون از آن استفاده میشود. معمولا افراد مطالب بصری رو خیلی راحت تر به خاطر میسپارن وهمین موضوع باعث شده تا ساخت موشن گرافیک و تیزر های تبلیغاتی از اهمیت چشمگیری بهره ببرد. این کار یک روش بسیار خوب وموثر در برقراری ارتباط با مخاطب و بازار یابی است. هیچ چیز به اندازه یک ویدیوی معرفی خوب کسب وکار شما رو نمایش نمی دهد.

تیزر هایه تبلیغاتی چیست وچگونه ساخته میشود؟

ساخت موشن و تیزر تبلیغاتی

ساخت موشن و تیزر تبلیغاتی

امروزه تبلیغات به عنوان عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصولات، برندها و شرکت ها شناخته می شوند. تبلیغات مناسب و صحیح و بکارگیری رسانه مناسب جهت انتقال محتوای تبلیغاتی به مخاطبین و مشتریان بازار هدف می تواند مرحله معرفی و یا رشد از چرخه عمر محصول را با سرعت بالایی طی نماید. در میان انواع تبلیغات ( رسانه ای، محیطی، چاپی و … ) کماکان تیزر های تلویزیونی که زیر مجموعه تبلیغات رسانه ای می باشند بیشترین و بهترین تاثیر گذاری را روی مخاطبین البته بسته به نوع محصول(مصرفی و صنعتی) می گذارند.

مراحل ساخت تیزر

انتخاب شرکت سازنده تبلیغ_توافق در خصوص هزینه ساخت تبلیغ_انتخاب بازیگران_تهیه موسیقی_تولید_صدا گزاری و تدوین.

موشن گرافیک

موشن گرافیک نوعی تصویرسازی با فیلم است که با جابه جایی بخشهای گرافیکی تعریف شده، توهم حرکت را برای بیننده ایجاد میکند و به این وسیله روند انتقال محتوا را پیش میبرد. همچنین که متن و نوشتار در قالبهای مختلف و به اندازههای متغیر، میتوانند یکی از عوامل اصلی تشکیل دهنده ی موشن گرافیک محسوب شوند. موشن گرافیک از همراهی با انواع متریالها مانند صوت، موسیقی، نریشن، و انواع افکت استقبال میکند چرا که این متریالها در جهت غنی شدن یک موشن گرافیک عمل میکنند.

هدف از ساخت موشن گرافیک

به اشتراک گزاری اطلاعات_عنوان فیلم_موشن گرافیک برند

پست شبکه های اجتماعی_بازاریابی دیجیتال.