ساخت موشن و تیزر تبلیغاتی

برپو سامانه تبلیغات وطراحی آنلاین – موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی

یکی از بزرگ ترین بخش های زندگی روزمره ما و همه صاحبان صنعت ساخت موشن گرافیک و تیزر های تبلیغاتی است.اگر بخواهیم تعریف کوتاهی از موشن گرافیک داشته باشیم میتوانیم بگوییم که زیر مجموعه ای از طراحی گرافیک است و برای تولید تبلیغات گوناگون از آن استفاده میشود. معمولا افراد مطالب بصری رو خیلی راحت تر به خاطر میسپارن وهمین موضوع باعث شده تا ساخت موشن گرافیک و تیزر های تبلیغاتی از اهمیت چشمگیری بهره ببرد. این کار یک روش بسیار خوب وموثر در برقراری ارتباط با مخاطب و بازار یابی است. هیچ چیز به اندازه یک ویدیوی معرفی خوب کسب وکار شما رو نمایش نمی دهد.

تیزر هایه تبلیغاتی چیست وچگونه ساخته میشود؟

امروزه تبلیغات به عنوان عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصولات، برندها و شرکت ها شناخته می شوند. تبلیغات مناسب و صحیح و بکارگیری رسانه مناسب جهت انتقال محتوای تبلیغاتی به مخاطبین و مشتریان بازار هدف می تواند مرحله معرفی و یا رشد از چرخه عمر محصول را با سرعت بالایی طی نماید. در میان انواع تبلیغات ( رسانه ای، محیطی، چاپی و … ) کماکان تیزر های تلویزیونی که زیر مجموعه تبلیغات رسانه ای می باشند بیشترین و بهترین تاثیر گذاری را روی مخاطبین البته بسته به نوع محصول(مصرفی و صنعتی) می گذارند.

مراحل ساخت تیزر

انتخاب شرکت سازنده تبلیغ_توافق در خصوص هزینه ساخت تبلیغ_انتخاب بازیگران_تهیه موسیقی_تولید_صدا گزاری و تدوین.

موشن گرافیک

موشن گرافیک نوعی تصویرسازی با فیلم است که با جابه جایی بخشهای گرافیکی تعریف شده، توهم حرکت را برای بیننده ایجاد میکند و به این وسیله روند انتقال محتوا را پیش میبرد. همچنین که متن و نوشتار در قالبهای مختلف و به اندازههای متغیر، میتوانند یکی از عوامل اصلی تشکیل دهنده ی موشن گرافیک محسوب شوند. موشن گرافیک از همراهی با انواع متریالها مانند صوت، موسیقی، نریشن، و انواع افکت استقبال میکند چرا که این متریالها در جهت غنی شدن یک موشن گرافیک عمل میکنند.

هدف از ساخت موشن گرافیک

به اشتراک گزاری اطلاعات_عنوان فیلم_موشن گرافیک برند

پست شبکه های اجتماعی _بازاریابی دیجیتال.